Џет-Сет
22. September 2015 - 15:03

Марјана објави фотографија на која речиси гола ужива во масажа

 
Марјана Станојковска вчера ги поздрави фановите само по долна облека, а денес е речиси гола.
 
Таа постојано е растргната помеѓу обврските околу нејзината водителска кариера и пронаоѓањето слободно време за да се релаксира.
 
Сепак денес сексапилната русокоса пронајде време за тоа и појде во еден козметички салон во Скопје каде само со пешкир на задникот доби енергична масажа.