Џет-Сет
18. December 2016 - 13:14

Марија Шерифовиќ објави потресна фотографија и испрати најсилна порака

Марија Шерифовиќ постави фотографија на Инстаграм која ги потресе нејзините фанови.

Пејачката не можела да остане рамнодушна на ужасните фотографии од убиеното бебе во Сирија.

-Да ми кажат дека утре е крај на светот- една секунда не би жалела. Можеби би рекла -ок само што побрзо, напишала Шерифовиќ во опис на фотографијата.

%d0%bc%d0%b0%d1%80%d0%b8%d1%98%d0%b02