Џет-Сет
11. September 2016 - 14:20

Мараја Кери се фотографираше гола во када, ама фановите забележаа нешто друго

Пејачката Мараја Кери објави фотографија на Инстаграм и ја заскокотка фантазијата на своите 4 милиони следбеници.

Тоа го направи така што објави фотографии од каде на кои е гола, а на себе носи само дијаманти.

На многумина ова не им се допадна па ја нападнаа во коментарите поради тоа што се фали со дијамантите.

46-годишната пејачка со вака провокативни фотографии најави нови песни, но тоа покрај овие слики никого не го интересираше.