Живот
7. December 2016 - 19:30

Мама е уморнa од носење гаќи! - Секс-бомба ги рашири нозете и го покажа меѓуножјето!

Познатата манекенка Стела Максвел снимила жешко видео за магазинот „Love“, а оваа провокативна снимка никого нема да остави рамнодушен.
 
Доволно е да се каже дека Стела порача: - Тато одамна не допрел, а мама е уморна од носење гаќи... Па затоа одлучи да ги соблече.