Џет-Сет
23. November 2015 - 9:22

Македонска пејачка гостинка на свадбата на Севе

На свадбената прослава на Северина и Игор пристигнаа голем број естрадни ѕвезди, а имаше и претставник од Македонија.

Screenshot_2015-11-22-19-55-44

Меѓу гостите на гламурозната свадба се Бојана и нејзиниот сопруг, бизнисменот Васко Скендеровски.

Македонската пејачка минатата недела правеше свадба, а специјален гостин беше токму Кеба, таткото на Игор Којиќ.

12246790_10153287788269537_4620607990455340801_n

12246782_10153287788099537_1207666655569411022_n