Loading Video...
Ракомет
13. January 2018 - 22:06

Македонија со триумф над Словенија го почна ЕП

Македонската ракометна репрезентација со триумф над Словенија (25:24) ги почна настапите на Европското првенство што се одржува во Хрватска.