Џет-Сет
14. March 2016 - 9:50

Мајли Сајрус: „Сакам сите гости на свадбата да бидат „надувани“

Мајли Сајрус (23) сака на нејзината свадба сите да бидат „надувани“. Ќе се делат колачи со „трева“, рече пријателот на Мајли Сајрус. Двојката ќе се венча во Лос Анџелес, а големата забава ќе биде во Австралија.

Пејачката, која во јануари се смири со актерот Лиам Хемсворт (25) ќе организира на секоја маса во салата да има марихуана.

Да потсетиме, двојката од неодамна повторно е заедно, откако во 2013 година без објаснување ја прекинаа петгодишната врска.

Мајли во меѓувреме беше со манекенот Патрик Шварценегер (22), син на актерот Арнолд. Пејачката експериментираше и со девојки, па кусо беше во врска со моделот на Викторија Сикрет, Стела Максвел (24).