Балкан
13. December 2017 - 11:31

Мајка од пеколот „уловена“ од сопругот како се изживува врз 2-годишната ќерка

Турција е згрозена од видео снимката на која се гледа како 29-годишна Турчинка се изживува врз својата 2-годишна ќерка.

 Ужасот континуирано се случувал во семејството Тулумбаш во северното гратче Ѓокчебеј додека таткото бил на работа. 32-годишниот Ердем се посомневал кога во неколку наврати забележал модринки на телото на ќерката, по што одлучил да постави скриена камера во куќата. Каде ми е метлата!

Пак ли си ми ја зела метлата!, се слуша на снимката врескањето на мајката, што била една од причините за да почне да ја тепа беспомошната ќерка. Очајниот татко случајот го пријавил во полиција, по што против мајката монструм е покрената судска постапка.

Предупредуваме дека на видео снимката има вознемирувачки сцени.