Џет-Сет
26. April 2016 - 12:01

Магнет за жени: Леонардо ди Каприо снимен од папараци пијан со две секси русокоси девојки

Леонардо ди Каприо подеднакво е познат по својата љубов кон забавите и кон жените, а понекогаш и ги спојува двете.

Познатиот актер е снимен како излегува од клуб, односно обезбедувањето го изнесува од клубот, затоа што не изгледал дека е способен сам да оди. Тој се обидувал да се маскира со дебела јакна и капа, но не премногу успешно.

Ди Каприо и покрај тоа што е пијан, се уште е магнет за жените, па тој завршил во автомобил со две русокоси на задното седиште иако изгледал дека не е свесен за ништо. 

Оваа забава се случила еден ден откако пред Обединетите нации одржа говор за климатски промени на Земјата, на која за среќа изгледаше многу професионално.