Џет-Сет
11. December 2017 - 11:04

Лудница на Копаоник со децата на Цеца: Вељко славеше роденден, Анастасија ѕвезда на вечерта

Вељко Ражнатовиќ полни 21 година, а со своите пријатели тој овој ден го дочека со журка на Копаоник. Неговата сестра Анастасија пак ги фрли сите во транс.

Друштвото беше многу расположение, а музиката свираше само за Ражнатовиќ.

 

 

A post shared by В Р (@vexraz96) on

 

Анастасија со причина беше една од највеселите на прославата.

Откако се опушти, побараа од Анастасија да запее.

 

 

A post shared by В Р (@vexraz96) on