Џет-Сет
10. August 2017 - 10:38

Лоба го покажа задникот во танга

 
Уште откако се појави на македонската музичка сцена во своите тинејџерски години, поп-пејачката со руско потекло, Викторија Лоба, го задржа својот заштитен знак – долгата руса која по која сите ја препознаваат.
 
По многу години Лоба најпосле реши да направи промена во својот имиџ, а пред да го открие својот нов изглед,  таа ги изненади фановите и со разголена фотографија во танга бикини, од кое ја истакна совршената физичка форма и задникот.
 
 
Тоа не беше доста, па следеше уште едно изненадување од неа на Инстаграм. Имено, убавата и шармантна пејачка сега има пократка коса, односно нова фризура за која добри бројни лајкови и коментари дека промената и прилега одлично.
 
 
Имено, летниот период Лоба се разладува на плажа и максимално го користи периодот за релаксација и опуштање со саканиот.

Ново на Сител