Џет-Сет
23. November 2017 - 10:36

Лила покажа дека напорно вежба во теретана, но сите гледаа во нешто друго

Дека годините за неа се само бројка, сведочи нејзиниот изглед, а фотографиите и видеата кои ги објавува секојдневно само го потврдуваат истото.

Имено познатата водителка Лила Филиповска објави видео на Инстаграм и покажа дека витката фигура се должи на напорен тренинг во теретана.

Но сите гледаа во нешто друго.

Погледнете…

 

 

A post shared by Lila Filipovska (@lilafilipovska) on