Македонија
1. November 2015 - 12:52

Крвава драма Прилеп - Средовечен маж завршил болница

Од Итна медицинска помош во Прилеп синоќа во полициска станица било пријавено дека кај нив дошол 45-годишниот Д.Б. со расеченица во пределот на стомакот нанесена од остар предмет.

Се работи на целосно расчистување на случајот.