Џет-Сет
29. February 2016 - 18:25

Контроверзната старлета повторно се разголи!

Старлетата Атина Ферари остана запаметена по дисквалификацијата во реалното шоу „Парови“, минатата сезона.
 
Таа се труди да не ја заборавиме така лесно, а во тоа и помагаат провокативните фотографии кои ги објавува на социјалните мрежи.
 
Често во долна облека, како и на последната, ги покажува своите облини.