Џет-Сет
17. April 2016 - 10:12

Конечно отвори профил на Инстаграм - Ова е првата фотографија на Моника Белучи

Една од најубавите жени во светот, Моника Белучи, не одолеа на Инстаграм, па и таа направи свој профил. Дали претпоставувате кој ја имаше честа да се најде на нејзината прва обајвена фотографија?
 
Се работи за српскиот режисер Емир Кустурица, а ние веруваме дека половина планета му завидува.