Џет-Сет
3. April 2018 - 12:53

Конечно изговори и мама: Ана Николиќ пресреќна, ја покажа малечката Тара

Пејачката имаше многу турбулентен период во последните година дена.

Ана Николиќ се разведе од сопругот Стефан Ѓуриќ Раста, со кој малку подоцна се смири, а пред осум месеци на свет ја донесе ќерката Тара/

Сега на Инстаграм објави фотографија од малечката наследничка, која ги воодушеви нејзините фанови.

„Утре полнам 8 месеци... и после та-та и ба-ба конечно изговорив и ма-ма, напиша среќната пејачка.