Џет-Сет
12. February 2016 - 12:30

Кога Лила и Боки 13 одат во град, тоа изгледа вака

Двајцата се трендсетери кои постојано ги гледаме во инспиративни комбинации.

Токму затоа кога Боки 13 и Лила Филиповска ќе се спојат за ноќна забава, глетката е мелем за очи.

Вчеравечер тие лудо се забавуваа во еден скопски локал, а по тој повод двајцата имаа елегантна нота во изгледот.

Боки во тренди костум, а Лила во секси корсет со сако, а сето тоа надополнето со впечатливи модни детали.

Едноставно блескаат!

1boki i lila 

2boki lila