Џет-Сет
16. јуни 2018 - 17:47

Кога ќе ја видите новата девојка на Дарко Лазиќ во танга веднаш ќе ви стане јасно зошто се разведе од Ана Севиќ

Откако се разведе познатиот српски пејач Дарко Лазиќ утехата ја пронајде во прегратките на хрватската пејачка Оливера Матијевиќ.

Имено новата девојка на Дарко работи и живее во Задар и до сега има издадено две песни.

Оливера на Инстаграм се повеќе привлекува внимание со провокативните фотографии, а во прв план најчесто е нејзиното тело и голем задник.

Со оглед на овие фотографии само се потврдија шпекулациите на медиумите дека пејачот се заљубил во нејзиниот секси задник, погледнете.