Живот
22. September 2017 - 21:01

Ќерката на Жељко Јоксимовиќ се пофали со бујниот задник во бикини ама и со идниот зет!

Мина Јоксимовиќ, ќерката на познатиот поп-пејач Жељко Јоксимовиќ од првиот брак, за крај на летото на својот Инстаграм објави доста провокативни фотографии од својата задница во костим за капење.

Бујната Мина не многу е активен корисник на социјалните мрежи, а не сака ниту да го покажува ссвоето момче.

Неодамна направи отстапка од своето правило, па делумно откри дека нејзиниот сакан е снажно граден атлета.

Таа неодамна го прослави својот 22 роденден, но без многу помпа како што прават останатите деца на познатите.