Џет-Сет
7. December 2017 - 17:00

Ќерката на славните актери ги покажа голите гради, но сите гледаа во нешто други - нејзиното неуредно меѓуножје

26-годишната Скаут Вилис, ќерка на актерот Брус Вилис и Деми Мир, на својот профил на Инстаграм објави фотографија која шокираше многумина.

Младата уметница Скаут Вилис се фотографираше со својата другарка во необична поза, па покажа дека нема проблем да го покаже своето тело.

Позната е како личност која долго во јавноста се залага за „слобода на брадавиците“, па Скаут ги покажа своите голи гради, а на многумина им падна во очи тетоважата под самите гради,

Работата да биде полоша, тенките и проѕирни гаќички ги открија нејзините прилично запуштени препони, што ги згрозија нејзините фанови.

-Да бидам барем со голи гради цел ден, напиша Скаут под оваа фотографија.