Џет-Сет
14. November 2015 - 11:23

Ќерката на Кеба фатена како страсно се бакнува и допира на улица/18+

Наташа Којиќ - Таша која се години се обидува да изгради кариера во Холивуд беше жртва на едно шоу.

Екипата на популарните "Kiss Prank" клипови била на една плажа во Калифорнија и притоа ја сретнала ќерката на познатиот фолкер Драган Којиќ Кеба.

Кога момчето од екишата се доближило до Наташа за да ја бакне, таа не се бунела туку му дозволила дури и да ја допира иако никогаш пред тоа не се виделе.

Момчето глумело геј, но тоа на Таша не и пречело. Откако размениле нежности, пејачката не ја симна насмевката од лицето.

Погледнете го видеото, убавата Кебина ќерка е на 3-тата минута.