Џет-Сет
15. September 2017 - 19:10

Ким не и е ни до колена: Сузана Гавазова има најсекси задник!

Фолкерката Сузана Гавазова од секогаш важела за една од најсексапилните пејачки во Македонија.
 
И се уште важи, иако е мајка на две ќерки, Гавазова е се позгодна и позгодна.
 
Досега сме имале прилика да ја видиме во најразлични изданија, но во најновото издание Сузана го покажа задникот во тесни фармерки.