Џет-Сет
11. August 2017 - 16:21

Карлеуша соблече момче по боксерици, му истури вода на "незгодно" место, а кога побара да го го бакне еве што му направи

Јелена Карлеуша е позната по тоа дека на своите настапи прави тотален хаос, па секое нејзино дружење со публиката го претвара во нов спектакл.

Не е прв пат Карлеуша на бина да качи некое моче од публика и да го соблече, но сега се работи за момче на кое му направила нешто што ни тој самиот не го очекувал.

Се качил на бината, ја соблекол маицата, ги спуштил фармерките, а тогаш Карлеуша му истурила вода на да речеме незгодно место.

- Секоја чест, беше одличен - му рекла Карлеуша, а момчето посакала само да го бакне.

Дали му дозволила погледнете на видеото.