Џет-Сет
7. јуни 2017 - 17:03

Карлеуша гола во Дубаи на базен - покрај огромните гради никој не го забележа овој детаљ

Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ со ќерките Атина и Ника вчера стигнале во Дубаи во кој речиси секоја година традиционално одмараат, а овој одмор следи откако Душко со Бешикташ ја освои титулата.

Јелена не губела ниту секунда од времето па веднаш заминала на капење, а фановите ги почастила со жешки фотографии од базенот.

Познато е дека Јелена има едни од најбујните гради на српската естрада, а кога во костим за капење ќе ги подигне и уште повеќе истакне тоа изгледа вака:

 

Од нејзините огромни гради никој не примети дека Јелена нема ни грам шминка што е малку чудно за нејзе.