Џет-Сет
29. April 2017 - 19:03

Карлеуша ги изненади фановите - заводливо меша со задникот

Пејачката која на секој начин успева да го привлече вниманието на публиката и овој пат успеа во тоа.

Таа на Твитер објави дидео во кое заводливо танцува и меша.

Погледнете...