Џет-Сет
16. January 2017 - 11:08

Кардашиан со голи гради на состанок со Џастин Бибер

Популарната Кортни Кардашиан беше на состанок со Џастин Бибер каде папараците задоволно си ја завршија својата работа.

Долго се шпекулираше дека Џастин и Кортни се во врска, но овие гласини се уште не се потврдени.

1kortni

Имено, Кардашиан за оваа прилика се одлучи за сатенски панталони и корсет од тантела кој јасно ги истакна нејзините гради.

2kortni

3kortni i biber