Џет-Сет
14. March 2017 - 18:24

Каква бламажа: Фотографот го откри вистинското лице на Јелена Карлеуша

Јелена Карлеуша неодамна престојуваше во Америка каде имаше турнеја, но ја искористи можноста да се фотографија за еден неделник.

Додека таа блеска на насловната страница, кадрите од снимањето го покажуваат вистинското лице од турбофолкерката.

Фотографот која работеше со Јелена во Њујорк на фотографиите, објави снимка на Инстаграм на која се гледа дека нејзиното лице е потполно поинакво од конечната верзија на која как вистинска дива позира додека позадината ја красат облакодерите на Менхетн.

Погледнете го видеото:

 

 

A post shared by Marko Sovilj (@markosovilj) on