Џет-Сет
14. November 2017 - 15:16

Како лебед: Цеца во свила и пердуви ги воодушеви своите обожаватели!

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ ги израдува своите обожаватели на профилот на Инстаграм со провокативна фотографија и ВИДЕО додека се шминка.
 
Имено, Цеца се појави во бела свилена наметка со пердуви, а судејќи според коментарите следбениците беа и повеќе од воодушевени.
Фолк ѕвездата ќе ја изненади публиката со нова дуетска песна со Саша Матиќ, но и со спот за истата.