Џет-Сет
21. May 2018 - 22:18

Јелена Карлеуша со провокативни фотографии ги поздрави фановите

Јелена Карлеуша тотално им го замати паметот на своите многубројни следбеници на социјалните мрежи објавувајќи фотографии на кои позира во минијатурен костим за капење.