Џет-Сет
22. May 2017 - 11:23

Јелена Карлеуша со провокативна понуда: Јас ќе бидам гола, па да се сликаме заедно

Пејачката Јелена Карлеуша реши да им стави крај на злите јазици кои ја прозиваат поради изгледот.

Имено, ЈК често е на мета поради фотошопираните слики кои ги објавуа на интернет, па реши на сите да им покаже како навистина изгледа. Јелена објави видео снимка и покажа дека филтери не и се потребни.

„Поздрав до сите медиуми. Посебно на оние кои постојано се*ат за тоа дека ги фотошопирам сликите. Ги повикувам сите домашни новинарки да застанат покрај мене...јас ќе бидам гола...па да се сликаме. Па да видиме која како изгледа и на која и треба фотошоп. Кога некои од нив, или било која друга, има 38 години, две деца и вакво тело, нека се јави. До тогаш ТИШИНА БРЕ!. Напиша Јелена во описот на видео снимката која ја објави на својот Фејсбук профил.