Џет-Сет
7. May 2017 - 20:22

Јелена Карлеуша објави видео од болницата: Еве што порача по операцијата

 

 

Јелена Карлеуша во петокот го оперираше туморот во една од белградските приватни клника.

Јелена најави дека ќе мора на операција, но рече дека се работи за здравствен проблем кој не е толкус ериозен, како што одредени медиуми го претставија.

Таа денеска на својот Инстаграм профил објави видео од болничакта постела и на фановите им откри дека се е во ред.

„Жива сум“, напиша пејачката.