Џет-Сет
18. December 2015 - 18:54

Јелена Карлеуша гола и здебелена!

Додека нејзините фанови велат дека е една од најхрабрите облечени пејачки и ја нарекуваат модна икона, Јелена Карлеуша пред неколку дена во еден белградски клуб, ја воодушеви публиката со гласот, но не и со стајлинг!
 
Можете ли да замислите колку лошо беше облечена? Карлеуша се појави во боди на кое беа испринтани американски долари, црн појас, а од долна облека имаше само градник во боја на кожата.
 
Гаќичките не можеме да ги пронајдеме на фотографијата...
Во текот на настапот можеше да се види се и сешто. Гради, здебелени бутови, задник. И сето тоа стегнато, стиснато, очигледно бодито го купила пред долго време, кога пејачката имаше неколку килограми помалце.