Џет-Сет
18. April 2017 - 12:28

Ја смени фризурата па ги истакна огромните гради - Јелена Карлеуша го собори Инстаграм

Откако со семејството ги помина велигденските празници, Јелена Карлеуша се врати на она што нејзините фанови најмногу го сакаат - секси фотографии кои оставаат без здив.

Неодамна Јелена ја смени фризурата па сега и е пократка и тоа го покажа со најновата објава на Инстаграм.

Прво ги воодушеви фановите со интересна видео снимка:

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

А потоа следуваше вистински бум!

Лајковите само пристигнуваа, а популарната ЈК во целосно проѕирна маичка и црн градник ги покажа огромните гради. Интересно е што преку нив имаше и појас, бидејќи седеше на сувозачкото седиште.

Foto: Instagram/karleusastar

Што велите вие?