Џет-Сет
27. March 2016 - 9:30

Ја покажа новата линија во тесен црн фустан - Кој вели дека не ослабнала?


Најпознатата ријалити ѕвезда гордо го покажува губењето на килограмите. 

Откако го роди своето второ дете, најголема фрустрација за Ким Кардашијан беше како да го врати своето тело во нормала.

Како и по првата бременост Ким веќе четири месеци е на Аткинсоновата диета, која веќе ги дала своите резултати.

Недамна се пофали на својата веб страница дека ослабнала 19 килограми, што го докажала и со неодамнешното појавување на улиците на Лос Анџелес.