Џет-Сет
17. December 2017 - 21:29

Ја остави со порака преку Фејсбук па и направи бебе: Српската пејачка бремена со бившиот

Фолк пејачката Мина Костиќ со својот поранешен партнер Игор Х има осумгодишна ќерка Анастасија, а сега откри нешто што навистина звучи неверојатно.

Тие двајцата веќе седум години не се заедно, но ...

- Секако дека секој ден се слушаме. Детето го зема редовно, секој ден го гледа, а кога е слободен ја зема ... Го немаме тој проблем, супер се слагаме, порача таа.

А потоа Мина откри дека повремено со него има и односи. И не само тоа!

-Не знаете дека сум бремена? Еве, веќе четври месец. Носам син, ќе се вика Александар. Бремена сум од Игор. Она што го испраќаш во универзумот, тоа и ти се случува. Што би имала дете со овој, со оној... И второто ќе го имам со него.