Живот
29. November 2017 - 14:58

Ја нарекуваат „ Мртва невеста: Имала повеќе од 50 операции за да личи на Анџелина Џоли, а сега сите ги плаши

Нејзините трансформации на Инстаграм профилот привлекува дури 250.000 следбеници, но добар дел од нив не ја одобрува трансформацијата па ја нарекуваат „ Мртвата невеста“. 
 
Иранката Сара Табар (29) минала низ неверојатни 50 естетски операции за да наликува на славната актерка Анџелина Џоли, пипува германскиот Билд. 
 
Освен операциите, Сара се изгладнувала и дошла на 40 килограми за да и биде слабо лицето како на Анџелина. 
 
 
Не е познато колку точно пари потрошила на овие естетски операции, а дали „вредело“ - проценете сами.