Џет-Сет
6. October 2017 - 15:23

Исплива жешка снимка на Станија: Еве што прави старлетата во Америка /18+

Станија Добројевиќ ги израдува фановите со жешка снимка на својот Инстаграм профил. Старлетата и учесничка во реалното шоу и овојпат покажа повеќе од вообичаеното.

Старлетата го зеде телефонот во раце штом ги отвори очите, па потоа своето згодно тело го снимаше провокативно облечена во исто такви пози.

Погледнете го видеото: 

Stanija Dobrojević obradovala je fanove vrelim snimkom na svom Instagram profilu. Starleta i učesnica rijalitija je ovaj put pokazala više nego inače. Starleta je uzela telefon u ruke čim je otvorila oči, a onda svoje zgodno telo snimala u provokativno odevena u isto takvim pozama. Takođe je snimala i panoramu Njujorka, u koju, pored njenog zgodnog tela, niko nije ni gledaou grad. "Top", "Divota", "Sjajno", samo su neki od komentara koji su se našli ispod Stanijinog seksi snimka.

Исто така ја снимаше и панорамата на Њујорк во која покрај нејзиното згодно тело, никој не би го гледал градот.

„Топ“, „Прекрасна си“, Одлична, се самоп некои од коментарите кои се најдоа под секси снимката на Станија.