Македонија
22. March 2018 - 12:16

Исчезната 23-годишна скопјанка

Скопјанец моли за помош, исчезнала неговата 23 -годишна сопруга, Како што информираат од МВР, вчера  во 14,30 часот во Секторот за внатрешни работи Битола, М.С.(33) пријавил дека на 20.03.2018 година од домот во непознат правец се оддалечила неговата сопруга Е.С. (23). 

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.