Македонија
29. January 2018 - 10:21

Исчезна скопјанец

На 27.01.2017 година во 22,30 часот во Полициска станица Гази Баба Д.С.(61) од Скопје, пријавил дека на 24.01.2018 година околу 10,00 часот од дома се оддалечил неговиот син В.С.(36) од Скопје. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.