Македонија
17. January 2016 - 12:11

Исчезна млада скопјанка

Вчера во полициската станица во Гази Баба 47-годишниот И.Б. пријавил дека на 15.01.2016 година од домот во непознат правец се одалечила неговата 21-годишна ќерка Љ.Б.

Се превземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Ново на Сител