Џет-Сет
15. December 2016 - 19:20

Ирина Шаек и Бредли Купер се верија, поубав веренички прстен не сте виделе

Откако Ирина Шаек бремена со дете на Бредли Купер прошета во секси долна облека на модната ревија на Викторија Сикрет, најновите фотографии покажуваат дека парот се верил.

Имено, Шаек е фотографирана со огромен дијамантски прстен на нејзината рака. Дијамантот е смарагд и изгледа божествено.

irina