Живот
8. March 2018 - 15:09

Илјада мажи дошле по неа: „Ќе спијам со сите, дојдете“

На својот профил на кинеска социјална мрежа објавила дека ќе има секс со секој маж што ќе дојде во хотелот во кој престојува.

Згодната блогерка Ји (19) објавила на социјалната мрежа дека престојува во Хилтон хотелот во Хаинтанг Бау, а го објавила и бројот на соба во која мажите можат да дојдат - 6316.

Во објавата нудела беспалтен секс со сите мажи кои ќе се појават, но не очекувала дека преку илјада мажи што ќе чекаат во ред. Во објавата поставила и видео од себе во бикини.

Покасно, кога сфатила што направила, на социјалната мрежа објавила дека се шагувала и ги замолила луѓето да престанат да ја споделуваат објавата. Хотелот повикал полиција, но до тогаш Ји веќе се одјавила од хотелот. Ја нашле во друг хотел неколку дена подоцна и уапсиле поради проситуција и вознемирување на лицата и гостите во хотелот Хилтон поради што и платила казна од 57 фунти и 15 дена поминала во затвор.

Ја блокирале и социјалните мрежи.