Џет-Сет
24. April 2019 - 14:33

Игор Џамбазов носталгичен по неа – „Ми недостигаш“

Иако заврши и третата сезона од македонската серија„Препав“, во која актерот Игор Џамбазов го глуми ликот Миле Бузалевски, сепак и понатаму продолжува интересот за серијата.

Се чини дека носталгичен по серијата е и Игор, па објави фотографија од својата колешка Јана Маринова, која во серијата се вика Преслава.

„Ми недостигаш Преславче“, напиша Игор во опис на фотографијата која ја објави.

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on