Џет-Сет
5. October 2018 - 22:31

Хоспитализирана Гоца Тржан, фановите загрижени

Гоца Тржан ги загрижи фановите со последното видео кое го објави на “Инстаграм” каде може да се види дека е хоспитализирана и прима инфузија.
 
Имено, пејачката не водела сметка за здравјето, очигледно се префорсирала, а со оглед на фактот што наскоро ја чекаат многу работни обврски, морала да побара лекарска помош.
 
-Напорна недела пред мене, па инфузијата беше неопходна. Сепак, се е во ред, сега се чувствувам многу подобро, им порача пејачката на обожавателите и им најави дека наскоро ќе ги изненади со многу новитети.