Џет-Сет
21. February 2018 - 21:17

Холивудскиот заводник остаре но се уште мами воздишки - си фати 33. години помлада девојка

Холивудскиот актер Ричард Гир кој одсекогаш важеше за голем заводник, сега е со 33-години помладата Александра Силва.

Тие заедно го прославија нејзиниот 35. роденден.