Џет-Сет
25. November 2015 - 21:39

Хајди Клум само во танга: Некогаш сакам да бидам безобразна!

Поранешната манекенка дава се од себе за да ја промовира на најдобар можен начин сопствената линија на секси долна облека.

Хајди Клум (42) преку фотографија одлучи да покаже како и прилега црната тангата од тантела која е единствено прече на нејзиното извајано тело.

-Сакам да бидам безобразна во сопствената долна облека- напиша Клум за секси црно-белата фотографија.

Имено, Хајди Клум е во врска со 29 годишниот уметник Вито, а ги има четирите деца од поранешниот сопруг, пејачот Сил.

1hajdi500