Џет-Сет
14. September 2017 - 14:47

Хајди Клум без шминка: Вистинското лице на најпознатиот топ модел на светот

Светскиот модел Хајди Клум се уште важи за една од најзгодните дами на светот.

Нејзината убавина се уште ја фалат, а според некои таа изгледа совршено. Тоа го велат оние кои ја гледаат со шминка.

Меѓутоа Хајди одлучи на сите да им покаже како изгледа без разубавување.

Сними видео на кое се разубавува и го прикажа процесот од почеток до крај па сите кои ја следат на Инстаграм имаа можноста да видат каково и е лицето без шминка.

 

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on