Џет-Сет
16. јуни 2016 - 10:11

Градите на Елена Велевска никогаш поразголени

Популарната фолкерка Елена Велевска веројатно се води по мотото дека она е убаво треба да се види, па свесна за атрибутите со кои располга, атрактивната пејачка се труди максимално да го истакне најдоброто на себе, а богами има повеќе.

Елена постојано се негува и посветено работи на својата линија, а очигледно задоволна од резултатите, блеска од самодоверба каде и да се појави.

Меѓу најновите објави на социјалните мрежи, Велевска објави фотографија каде заносно позира во бел екстра тесен фустан со длабоко деколте.

das

„Среќа е да се биде естраден уметник“ напиша Елена коментар за видеото каде се фотографира и огледува во префинетото секси издание.

Она што дегинитивно влегува во фокус се нејзините бујни гради кои овојпат ги истакна во најдобро светло.

Видеото погледнете го ТУКА