Џет-Сет
26. јуни 2018 - 12:00

Гоца Тржан топлес ужива на плажа, фановите веднаш го забележаа овој детаљ на задникот

Познатата српска пејачка Гоца Тржан во моментов е на летен одмор во соседна Грција заедно со својот сопруг Рашо и ќерката.
 
Пејачката освен што ниту на море не заборави да одвои време за да вежба за да ја одржи својата фит форма.
Но освен тренингот таа покажа на дело дека е во топ форма фотографирајќи се топлес на плажа, погледнете.
Инаку фановите веднаш ја забележаа и нејзината тетоважа над задникот.