Џет-Сет
22. September 2015 - 14:46

Гоца Тржан и нејзиниот сопруг првата брачна ноќ ја поминале плачејќи

Гоца Тржан пред два дека стапи во брак со тапанарот од својот бенд Раша Новаковиќ па сега за медиумите се отвори и призна како ја поминала првата брачна вечер.
 
- Се беше прекрасно, многу сме задоволни како помина венчавката. Раша и јас не заспавме до четири часот изутрина, така што буквално не ни имавме прва брачна ноќ. Постои некое правило дека младенците таа ноќ бројат пари што ги добиле како свадбен подарок, но ние за тоа немавме време. Буквално плачевме од среќа и возбуда. Дури наредните денови ќе ги соберам впечатоците, па ќе продолжиме со работа се до медениот месец во Токио, изјави Гоца